AAA Law Latvia

Ar jaunu logo maina identitāti!

Atpakaļ
Jaunumi February 21, 2023

Apskats the World Trademark Review mūs atzīst kā augsta līmeņa intelektuālā īpašuma juridisko biroju

Mums ir patiess prieks paziņot, ka preču zīmju apskats the World Trademark Review mūsu biroju AAA Law Latvia (Pētersona patents – AAA Law) ir atzinis kā augsta līmeņa (zelta nominācijas) intelektuālā īpašuma tiesību juridisko firmu Latvijā.

Preču zīmju apraksts the World Trademark Review mūsu specializētos pakalpojumus raksturo kā tādus, kas apveltīti ar izcilu kvalitāti, ātrumu un augstu profesionalitātes līmeni. Mūsu komanda tiek raksturota kā praktiska un atsaucīga, kā arī vienlaicīgi spējīga sniegt klientiem vērtīgus padomus.

Vadošais partneris Gatis Meržvinskis tiek izcelts kā uzņēmuma dzinējspēks, kā arī zinošs, pragmatisks un stratēģisks profesionālis, kas vada stabilu uzņēmumu.

Turklāt Kristīne Viļķina kopā ar kolēģēm Inesi Leimani un Guntu Zariņu tiek izceltas kā ievērojamas preču zīmju jomas ekspertes Latvijā.

The World Trademark Review zelta nominācija ir piešķirta visai AAA Law grupai Baltijā. Mēs arī esam gandarīti par mūsu kolēģu AAA Law Lietuvā un AAA Legal Services Igaunijā sasniegumiem.

Apsveicam mūsu kolēģus Ausra Pakeniene, Otilija Klimaitiene Dr. Mantas Rimkevicius Lietuvā un Almar Sehver, Ingrid Matsina, Mikas Miniotas Igaunijā.

Lasīt vairāk:

https://www.worldtrademarkreview.com/rankings/wtr-1000/country/latvia

https://www.worldtrademarkreview.com/rankings/wtr-1000/country/estonia

https://www.worldtrademarkreview.com/rankings/wtr-1000/country/lithuania