AAA Law Latvia

Ar jaunu logo maina identitāti!

Sīkdatņu politika

Mēs, t.i., datu pārzinis – SIA Pētersona patents – AAA law, reģistrācijas Nr. 40102013203, juridiskā adrese Citadeles iela 12, Rīga, LV-1010, Latvija, informatīvais e-pasts petpat@petpat.lv, kontakttālrunis +371 67324695, izmantojam sīkdatnes šādās tīmekļa vietne www.aaalaw.lv (turpmāk – Vietne).

1. KAS IR SĪKDATNES?

1.1. Mēs apkopojam informāciju par Jums, izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Sīkdatnes ir nelieli faili, kas uz laiku tiek saglabāti Jūsu ierīces cietajā diskā un ļauj tikt atpazītam citu Vietnes apmeklējumu laikā, jo tie saglabā personas pārlūkošanas vēsturi, iespējas pielāgot saturu, paātrināt meklēšanu Vietnē, tādējādi izveidojot ērtu un draudzīgu Vietnes vidi un nodrošinot efektivitāti un uzticamību. Sīkdatņu izmantošana ir izplatīta tīmekļa pārlūkošanas prakse, kas atvieglo vietņu lietošanu.

1.2. Izmantojot sīkdatnes, mēs varam apkopot informāciju saistībā ar IP adresi, pārlūkprogrammas veidu, demogrāfiskajiem datiem.

1.3. Mēs izmantojam sīkdatņu informāciju šādiem mērķiem:

1.3.1. lai nodrošinātu Vietnes funkcionalitāti (piemēram, lai Jūs varētu izmantot Vietnes personalizāciju);

1.3.2. lai uzlabotu un attīstītu Vietni, padarot to atbilstošāku Jūsu vajadzībām;

1.3.3. lai attīstītu pakalpojumus;

1.3.4. Vietnes izmantošanas analīzei;

1.3.5. mērķtiecīgai mārketinga stratēģijai.

1.4. Mēs, nepārkāpjot tiesību aktus, varam apvienot ar sīkdatņu palīdzību iegūto informāciju ar informāciju, kas par personu iegūta citos veidos (piemēram, informācija par Vietnes lietošanu, Jūsu sniegtie personas dati).

1.5. Vietnē var tikt izmantotas šādas sīkdatnes:

1.5.1. nepieciešamās sīkdatnes – būtiskas pareizai Vietnes darbībai. Šīs sīkdatnes anonīmi nodrošina Vietnes funkcionalitāti un drošības līdzekļus;

1.5.2. tehniskās sīkdatnes – sīkdatnes, kas ir būtiskas Vietnes darbībai;

1.5.3. funkcionālās sīkdatnes – sīkdatnes, kas nav būtiskas Vietnes darbībai, taču būtiski uzlabo tās darbību, kvalitāti un lietošanas pieredzi;

1.5.4. analītiskās sīkdatnes – sīkdatnes, kas tiek izmantotas, lai ģenerētu Vietnes apmeklētāju navigācijas metožu statistisko analīzi; šo sīkdatņu apkopotie dati tiek izmantoti anonīmi;

1.5.5. mērķa vai reklāmas sīkdatnes – sīkdatnes, kas tiek izmantotas, lai parādītu piedāvājumus vai citu informāciju, kas varētu Jūs interesēt.

1.5.6. izsekošanas sīkdatnes – izmanto, lai izprastu un analizētu Vietnes galvenos darbības rādītājus, kas palīdz uzlabot Vietnes apmeklētāju pārlūkošanas pieredzi.

1.5.7. citas sīkdatnes – citas sīkdatnes, kas nav piešķirtas uzskaitītajām kategorijām, ir sīkdatnes, kas ir analizētas, bet vēl nav piešķirtas nevienai kategorijai.

2. KĀDAS SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM TĪMEKĻA VIETNĒ?

2.1. Izmantotās sīkdatnes:

Sīkdatnes veids Lietošanas vieta Sīkdatnes nosaukums Ilgums Mērķis
Funkcionālā www.aaalaw.lv CookieConsent 1 gads Saglabā lietotāja sīkdatņu pieņemšanau pašreizējā domēnā.
Funkcionālā www.aaalaw.lv

 

wp-wpml_current_language Sesijas laikā Norāda valsts kodu, kas tiek secināts, pamatojoties uz lietotāja IP adresi. Izmanto, lai noteiktu, kāda valoda apmeklētājam jāizmanto.
Analītiskā www.aaalaw.lv

 

_ga 2 gadi Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto vietni.
Analītiskā www.aaalaw.lv

 

_gat 1 diena Izmanto Google Analytics, lai samazinātu pieprasījumu biežumu.
Analītiskā www.aaalaw.lv

 

_gid 1 diena Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto vietni.

2.2. Mūsu Vietnē tiek izmantotas trešo pušu un sociālo tīklu sīkdatnes, par kuru izmantošanu ir atbildīgi attiecīgo sociālo tīklu administratori.

2.3. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu atļauju izmantot sīkdatnes. To var izdarīt, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, lai tā nepieņemtu sīkdatnes. Veids, kā to izdarīt, ir atkarīgs no Jūsu operētājsistēmas un interneta pārlūkprogrammas.

2.4. Lai iegūtu detalizētu informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanu, atsaukšanu, apmeklējiet vietni http://AllAboutCookies.org vai http://google.com/privacy_ads.html.

2.5. Dažos gadījumos, jo īpaši tehnisko un funkcionālo sīkdatņu deaktivizēšana, sīkdatņu neatbilstība vai dzēšana, var palēnināt interneta pārlūkošanas ātrumu, ierobežot noteiktas Vietnes funkcijas un bloķēt piekļuvi Vietnei.

Mums ir tiesības mainīt vai papildināt šīs sīkdatņu politikas noteikumus. Par izmaiņām paziņosim Vietnē.

Mēs iesakām periodiski pārskatīt šo Sīkdatņu politiku, lai noteiktu iespējamās izmaiņas. Šī sīkdatņu politika pēdējo reizi tika atjaunināta 21/10/2022.