Pētersona patents - AAA Law

Ar jaunu logo maina identitāti!

Atpakaļ
Jaunumi February 18, 2021

Pētersona Patents – AAA Law patentpilvarnieki iekļauti starp vadošajiem preču zīmju speciālistiem Latvijā 2020. gadā

Viens no atpazīstamākajiem pasaules preču zīmju nozares apskatiem “The World Trademark Review” (WTR) nesen, veicot ikgadējo pasaules mēroga pētījumu, publicēja  2020. gada aptaujas rezultātus, nosakot pasaulē vadošos speciālistus un juridiskos birojus preču zīmju jomā, aptverot vairāk nekā 80 pasaules jurisdikcijas. Vadošie uzņēmumi un speciālisti tika noteikti pēc sekojošiem kritērijiem: darbinieku profesionalitātes, darbu apjoma un klientu apmierinātības.

Esam priecīgi paziņot, ka mūsu birojs ir iekļuvis visaugstāk novērtēto Latvijas uzņēmumu trijniekā! Šajā trijniekā atrodas paši atzītākie profesionāļi, kuru reputācija ir nostiprinājusies ilgstošā laika periodā un ir rezultējusies ar uzticību no klientu puses.

Mūsu birojs WTR apskatā tiek raksturots sekojoši:

Pētersona Patents- AAA LAW ir ievērojams tirgus spēlētājs ar milzīgu kompetenci preču zīmju jomā un ar lielisku komandu .”

Starp visaugstāk novērtētajiem profesionāļiem intelektuālā īpašuma jomā Latvijā jau vairākus gadus ierindojas preču zīmju un dizainparaugu patentpilnvarnieks, vadošais partneris Gatis Meržvinskis. Viņa profesionālo sniegumu WTR apraksta šādi:

Viens no valstī labākajiem un spilgtākajiem Latvijas juristiem, kas parstāv klientus tiesā. Viņš izvirza pārliecinošus argumentus un izturas ar cieņu pret pretējo pusi.

Šogad pirmo reizi atzinību saņem arī  preču zīmju un dizainparaugu patentpilnvarniece, juriste Kristīne Ostrovska. Kristīne tiek atzīmēta kā viena no izcilākajām preču zīmju lietvedības vadošajām speciālistēm ar lielisku profesionālo pieredzi.

Arī mūsu Lietuvas un Igaunijas biroju – AAA Law un AAA Patendiburoo OU –  kolēģu profesionalitāte tiek augsti novērtētaja šajā apskatā. Starp vadošajiem speciālistiem tiek izcelts AAA biroju grupas dibinātājs Marius Jakulis Jason, kā arī lietuviešu kolēģi Otilija Klimaitienė, Aušra Pakėnienė un igauņu kolēģi Almar Sehver, Mikas Miniotas, Ingrid Matsina un Villu Pavelts.

Esam gandarīti par to, ka kārtējo reizi WTR apskatā esam atzīti kā vadošie preču zīmju profesionāļi Baltijas valstīs, kā arī pateicamies mūsu klientiem un sadarbības partneriem visā pasaulē par veiksmīgo un ilgstošo  sadarbību.