Pētersona patents - AAA Law

Ar jaunu logo maina identitāti!

Atpakaļ
Interesanti July 19, 2018

“The World Trademark Review” atzīst uzņēmumu “Pētersona Patents” kā vienu no vadošajiem preču zīmju speciālistiem Latvijā

“The World Trademark Review” ir pasaulē vienīgais informatīvais pakalpojums, kas ekskluzīvi veltīts ziņošanai par preču zīmju tematiku. Īpaši jāatzīmē tā ikgadējais pētījums “World Trademark Review 1000 – Pasaules vadošie preču zīmju speciālisti”. Identificējot vadošās firmas, “The World Trademark Review” ir licis uzsvaru uz kompetences apjomu, klātbūtni tirgū un darba noslogotību kopā ar pozitīvām citu šīs jomas speciālistu, kā arī klientu atsauksmēm, kā faktoriem, kas tiek ņemti vērā, nosakot atbilstošos kandidātus.

2018.gadā “The World Trademark Review” sekojošā veidā raksturo biroju “Pētersona patents”:

“Tiek teikts, ka par personu daudz pastāsta sabiedrība kādā tā uzturas, un biroja “Pētersona patents” sadarbība ar vadošo Igaunijas un Lietuvas intelektuālā īpašuma speciālistu AAA ir spodrinājusi aģentūras tāpat spīdošo reputāciju.“Pētersona patents” uzsāka  savu darbību pēc Latvijas neatkarības atgūšanas no Krievijas 1991. gadā un “vadošā aģentūra” gadu griezumā ir ieguvusi bagātīgu pieredzi, sniedzot izsmeļošus un niansētus juridiskos padomus gan vietējiem, gan ārzemju klientiem. Juridiskās un viltojumu novēršanas nodaļas vadītājs Gatis Meržvinskis ir īstais cilvēks, kam zvanīt, ja rodas problēmas. 2017. gadā viņa izcilajiem sasniegumiem pievienojās arī veiksmīga klienta pārstāvniecība Rūpnieciskā īpašuma apelācijas padomes sēdē, kurā tika panākts pozitīvs lēmums iebilduma lietā, pārstāvot ASV uzņēmumu Deckers Outdoor Corporation un stiprinot slavenā brenda “UGG” aizsardzību Latvijā.”

[1] http://www.worldtrademarkreview.com/wtr1000/